Panasonic oras vanduo šilumos siurblys

Naujieji Panasonic Aquarea Compact šilumos siurbliai

Naujieji Panasonic All in One Compact “su integruotu 185 ltr. talpos boileriu” 3-9kW šildymo galios šilumos siurbliai su mažesnių matmenų vidiniu bloku.

Mažesnių matmenų vidinis blokas taupo vietą patalpoje, be to ant jo viršaus papildomai galima sumontuoti tam pritaikytą rotacinį 250m3/val našumo rekuperatorių.

Būdami oficialiu Panasonic Pro Partneriu, atliekame pilną šilumos siurblių montavimą, paleidimą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą bei remontą.

Užtikriname geras įrangos ir paslaugų kainas bei kokybišką montavimą.

Parinksime Jūsų poreikius geriausiai tenkinantį šilumos siurblį, pristatysime jį į vietą, sumontuosime, prijungsime prie namo šildymo sistemos, atliksime garantinį paleidimą, programavimą ir Jūsų apmokymą.

 

Panasonic Pro Partner statusas mums suteiktas už ilgalaikį sėkmingą bendradarbiavimą parduodant, montuojant ir prižiūrint Panasonic Aquarea šilumos siurblius.

Panasonic Pro Partner statusas mus įpareigoja teikti kokybiškas paslaugas ir būti atsakingiems tiek prieš klientus, tiek ir prieš gamintoją.

Mūsų darbuotojai yra baigę Panasonic techninius mokymus ir kiekvienais metais savo žinias tobulina Panasonic organizuojamuose seminaruose bei apmokymuose. 

Jūsų užklausų lauksime el.paštu : arx@taupussildymas.lt arba tel. 8 686 40121, 8 612 23258,